Consultation for Brazil

01 Eylül 2020, Salı

Consultation for Brazil, bir Knight SP ailesi üyesidir. Consultation for Brazil; Türkiye' de bulunan Brezilya Konsoloslukları, Büyükelçiliği ve Brezilya vize işlemleri üzerine büyük bir bilgi havuzu olma yolunda çalışmalar sürdürürken, Türkiye' de bulunan Brezilya temsilciliklerine dair ayrıntılı bilgileri. Brezilya Konsolosluklarının çalışma saatlerini. Brezilya Konsolosluklarının vize bölümü çalışma saatlerini. Türkiye Brezilya temsilciliklerinin resmi tatil günlerini ve Brezilya seyahatinde bulunacak olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya TC vatandaşlığı bulunan kimselerin Brezilya vize işlemlerinde nasıl bir yol izlemesi gerektiğine dair kapsamlı bilgileri, nitelikli anlamda gözlem ve karşılıklı diyaloglarla edinilmiş doğru bilgileri kamuya açık bir şekilde sunmakta ve paylaşım göstermektedir.

Consultation for Brazil web sitesinde bulunan bilgilerin doğru ve güncel bilgiler olmasına büyük bir özen gösterilmekte, hatalı ve güncelliğini korumayan bilgilerin yeni bilgilere ulaşılınca yer değiştirilmesine yine aynı titizlikle yaklaşılmaktadır. Consultation for Brazil web sitesi içeriğinde bulunan bilgileri destekleyen, bu bilgileri büyüten ve derin bir perspektif kazandıran yeni bilgilerin sizlerde mevcut olması halinde bu bilgileri Knight SP iletişim adreslerini kullanarak Knight SP ailesi ile paylaşabilir, güvenli ve teyit edilmiş bilgileri 48 saat içerisinde Consultation for Brazil web sitesinin bilgi havuzuna kazandırabilirsiniz.

Consultation for Brazil a dair bilgi, proje ve reklam verme gibi öncelikleriniz için info@knightsp.org iletişim adresini kullanabilirsiniz.