Brezilya Vize Başvuru Formu

Brezilya Vize Başvuru Formu

Brezilya vize başvurusunda bulunurken Konsoloslukların Brezilya vize başvuru sahibi ile ilgili detaylı bilgi alabilmesi için formda yazdığınız bilgilerin doğru ve eksiksiz yazılmış olması gerekmektedir. Ayrıca Brezilya vizesi başvuru formları doldurulurken okunaklı, tükenmez kalemle yazılıp imzalanmalıdır. Yazdığınız bilgilerde formu Türkçe dilinde dolduruyorsanız Türkçe karakter kullanmanızda bir sakınca olmayacaktır.

Brezilya vize başvuru formunu doldururken ekte sunduğunuz dosyalarınızı dikkate alarak doğru bilgiler vermelisiniz. Brezilya başvuru formunda yazdığınız bilgileri ekte sunduğunuz dosyalarla desteklemeniz gerekmektedir.

Brezilya vizesi orjinalbaşvuru formu, başvuru yapan kişi tarafından eksiksiz doldurulup imzalanmalıdır. Vize başvuru formları eksik doldurulması halinde Brezilya Konsolosluğu başvurunuzu geri çevirebilmektedir. Bu formlarda verdiğiniz bilgiler ile konsolosluğa başvuru sırasında vereceğiniz evraklarında doğruluğu tespit edilerek vizenizin olumlu sonuç almasında önemli bir etkendir.

Brezilya vizesi başvuru formları orjinal olmalıdır. (Orjinal Brezilya başvuru formlarını Brezilya Konsolosluğu'nun resmi web sitesinden bulabilirsiniz.)